Najczęściej psy nie są bardzo wymagające względem jedzenia. Chętnie spróbują wszystkiego, co spadnie domownikom ze stołu i nie ważne, czy to kawałek mięsa, chleba, czy obierki z marchewki. Jednak żywienie psa wymaga pewnego rozsądku. Czworonogi nie powinny pożywiać się naszymi, ludzkimi posiłkami i to właśnie o tym doskonale wie Wiejska Zagroda – polski producent psiej karmy. Karma dla psa wiejska zagroda to mieszanka naturalnych składników dobranych w taki sposób, aby możliwie najbardziej wspierać delikatny psi organizm.

Wiejska zagroda – świeże mięso zamknięte w psich chrupkach

W bardzo wielu karmach produkowanych dla zwierząt znaleźć można nie tylko sztuczne dodatki szkodzące ich zdrowiu, ale i składniki całkowicie zbędne w ich diecie. Nie oszczędzaj na swoim psie. Nie karm go karmą, która ma w składzie zboża. Karma dla psa wiejska zagroda opiera się na naturalnych zapotrzebowaniach czworonoga. W swoim składzie ma jedynie świeże lub suszone mięso, warzywa, zioła i owoce. Dzięki takiej zawartości nie tylko minimalizuje się ryzyko wystąpienia alergii pokarmowej, ale także wspiera się ogólną sprawność, odporność i samopoczucie psa. Wiejska zagroda doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego karma dla psa, którą produkuje, nie zawiera żadnych wypełniaczy – jedynie pełnowartościowe i świeże produkty od lokalnych dostawców, które trafiają prosto do opakowania wysyłanego Tobie.

Karma dla psa wiejska zagroda – dlaczego ona?

Wiejska zagroda proponuje naszym psiakom karmy zawierające rybę i mięso. Co ważne dla czworonogów z alergią, w składzie karmy rybnej nie znajdziemy zawartości drobiu, wołowiny, czy jakiegokolwiek innego mięsa. Karma dla psa wiejska zagroda słynie z czytelnego składu, w którym widnieje niewiele pozycji. Dla przykładu Wiejska Zagroda Indyk z jagnięciną składa się jedynie z mięsa indyczego i jagnięcego, dodatku oleju z łososia, który jest psim przysmakiem i wpływa na zdrową lśniącą sierść, oraz pełnych witamin warzyw, owoców i ziół. To karma, która ze względu na swoją jakość nie zaszkodziłaby człowiekowi! Wiejska zagroda to pasjonaci żywienia psów, którzy z miłości do tych przyjacielskich stworzeń opracowali recepturę karmy składającej się z 65,5% mięsa! Starając się oszczędzać na psich posiłkach, mimowolnie podajemy zwierzęciu karmy pełne zbóż, glutenu i konserwantów, które pogarszają stan jego zdrowia, samopoczucie, a także wywołują reakcje alergiczne. Karma dla psa wiejska zagroda to wybór zgodny z naturą Twojego psiego przyjaciela. Wybierz jego zdrowie, a wiejska zagroda chętnie Ci w tym pomoże!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj